Apie mus

Kas mes? „VILNIAUS LANGAI“ – UAB „Kontesta“ valdomas prekių ženklas, apjungiantis profesionalų, turinčių ilgametę darbo patirtį su fasadinėmis aliuminio konstrukcijomis ir plastikinių langų sistemomis, komandą. Bendradarbiaujame tik su didžiausiomis ir patikimiausiomis Lietuvos ir Lenkijos plastikinių langų gamyklomis ir siūlome išskirtinai profesionalų montavimą. Savo asortimente palaikome tik išbandytus produktus, dėl kurių kokybės esame tikri.

Stengiamės pasiūlyti kiekvienam užsakovui ir kiekvienai situacijai idealiai tinkančius langus, nors suvokimas, kokie turėtų būti tobuli langai, yra labai individualus. Daugumai idealumas asocijuojasi su energetiniu efektyvumu – šiluminėmis savybėmis, prie viso to, reikalinga prie eksterjero ir interjero deranti langų išvaizda, funkcionalumas, ir visuomet – pagrįsta kaina. Vieno sprendimo visiems atvejams nėra, todėl atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir pageidavimus padėsime išsirinkti juos geriausiai atitinkančius langus – nuo tradicinės, populiariausios „Aluplast“ sistemos „Ideal 4000“ iki aukščiausios energetinio efektyvumo klasės „Salamander“ ir „Veka“ profilių sistemų plastikinių langų. Bet kurios sistemos langai yra gaminami pagal Jūsų užsakymą, todėl jų parametrai, komplektacija gali būti modifikuojami.

Laikas nestovi vietoje, ir nuolat kuriami nauji, tobulesni produktai, kuriuos stengiamės iš karto pasiūlyti Jums.

Jei ieškote patikimų plastikinių langų, plastikinių arba aliuminio konstrukcijų balkonų stiklinimui ir kokybiškai atliekamų montavimo darbų už konkurencingą kainą Vilniuje – mes pasiruošę Jums padėti.