Stoginės ir terasų stiklinimas

Statome pavėsines, stogines ir terasas (verandas), tambūrus iš surenkamų aliuminio ir plastiko konstrukcijų, taip pat atliekame esamų terasų stiklinimą, terasų stogų įrengimą naudojant polikarbonatą arba grūdintą stiklą.

Norėdami naudotis terasos teikiamais privalumais ir jaustis joje komfortiškai ištisus metus, nepalankiomis klimato sąlygomis, turime pasirūpinti reikiamu terasos stiklinimo būdu. Aliuminė terasos konstrukcija padidina gyvenamo ploto erdvę, susilieja su pagrindinio pastato architektūra, o kartu – ir sodo aplinka: dideli stiklo plotai sukuria atviros erdvės įspūdį, nors tuo pat metu apsaugo nuo vėjo ir kritulių, mažina bendrą triukšmo lygį. Ypatingai saulėtomis dienomis tokiu būdu įstiklinta terasa suteiks jaukų pavėsį. Pagerėja patalpos, šalia kurios įrengiama įstiklinta terasa mikroklimatas, padidėja temperatūra. Taip pat būtina pažymėti, kad įstiklintos terasos grindų danga, būdama apsaugota nuo tiesioginio saulės ir drėgmės poveikio, tarnaus ypač ilgai, o galimų naudoti tokiomis sąlygomis terasos grindų asortimentas yra platesnis.  Tas pat pasakytina ir apie terasoje laikomus lauko baldus.

Išorinis tambūras – dažniausiai nedidelė, tačiau itin funkcionali namo erdvė, kuri apsaugo nuo vėjo, šalčio ir staigaus temperatūrų pokyčio namo viduje, padeda palaikyti švarą. Lauko durys tokiu atveju gauna visą būtiną apsaugą nuo aplinkos poveikio, todėl neabejotinai bus prailgintas jų tarnavimo laikas.

Pasirūpinus gyvenamųjų patalpų funkcionalumu ir komfortu, laikas pasirūpinti ir stogine automobiliui. Tokio tipo lengvų aliuminio konstrukcijų statinys yra lengvai įkomponuojamas bendroje architektūrinėje kompozicijoje, yra funkcionalus ir ilgaamžiškas.

Ilgametė darbo su aliuminėmis konstrukcijomis patirtis leidžia pasirinkti atspariausias, kokybiškiausias medžiagas, teikti užsakovams optimaliausius, individualius projektinius sprendimus kiekvienu terasos ar stoginės įrengimo atveju.

Aliuminio konstrukcijų, naudojamų stoginėms ir terasų stiklinimui savybės:

  • Atsparumas korozijai, ilgaamžiškumas
  • Lengvumas ir tvirtumas (dideli tarpatramiai, mažesnis konstrukcijų skerspjūvis)
  • Stumdomos (neužima vietos) arba varstomos varčios
  • Varčios yra nukeliamos – galimybė palikti visiškai atvirą, tik uždengtą terasą
  • Polikarbonato (pasirenkamo atspalvio) arba grūdinto stiklo stogo danga
  • Galimybė dažyti konstrukciją milteliniu būdu pasirinkta spalva pagal RAL paletę
  • Patikima furnitūra, galimybė rinktis standartinius užraktus arba rakinamas varčias
  • Pilna stiklinimo gama – grūdinti, laminuoti, skaidrūs arba tonuoti stiklai
  • Integruota lietaus vandens nuvedimo sistema

Visą reikiamą informaciją susteiksime telefonu +370 682 22211 arba kviečiame atsiųsti mums kontaktinės formos užklausą